اخبار
راهكارهاي بهبود بهره برداري در شركت‌هاي توزيع برق بررسي شد
معاون بهره برداري و ديسپاچينگ شركت توزيع نيروي برق شيراز گفت: گردهمايي هفت شركت توزيع جنوب غرب كشور با هدف بررسي راهكارهاي بهبود بهره برداري به ميزباني شيراز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي توزيع برق شيراز، مهندس محمدرضا منصوري صبا گفت: معاونان و مديران دفاتر نظارت بر بهره برداري و ديسپاچينگ شركت هاي توزيع فارس، بوشهر، اهواز، خوزستان، كهگيلويه و بويراحمد، ايلام و شيراز، به ميزباني توزيع برق شيراز در نشستي مشكلات بهره برداري و راهكارهاي رفع اين مشكلات را بررسي كردند.

منصوري صبا با بيان اينكه مهندس مسعود صادقي، مديركل دفتر نظارت و توزيع توانير، نيز در اين جلسه شركت داشت، گفت: اين نشست يك روزه  با هدف همسوسازي اهداف توانير در زمينه بهره برداري و ديسپاچينگ برگزار شده بود كه در آن

جناب آقاي مهندس صادقي (مدير دفتر نظارت بر توزيع توانير) پس از تشكر از زحمات شركت­هاي توزيع در شرايط پيك بار در تابستان به چالش­هاي پيش رو در تابستان سال بعد اشاره نموده و گذر از آن را نيازمند رويكرد مناسب از سوي حوزه بهره­برداري دانستند.

مهندس صادقي افزايش بهره­وري را راهكاري كم ­هزينه معرفي نمود كه به كمك آن مي­توان تبعات ناشي از گذر از پيك بار سال آينده را كاهش داد كه اين كار با دنبال كردن مواردي از قبيل شناسايي عوامل خاموشي در هر شركت، تهيه داشبوردهاي مديريتي و فني، اعزام ناظرين براي تحت نظر داشتن فرآيندهاي عملياتي، جهت­دهي به حوزه PM و s5 در خودروهاي عملياتي، كالاها و تجهيزات، گردش­هاي عملياتي و غيره صورت­پذير است.

 

معاون بهره برداري و ديسپاچينگ شركت توزيع برق شيراز با اشاره به اينكه اين جلسات به شكل فصلي و هر فصل به ميزباني يكي از شركت هاي توزيع جنوب و غرب كشور برگزار مي شود، گفت: در اين جلسه مسائل متعددي در حوزه بهره برداري مطرح و راهكارهايي براي اين مسائل پيشنهاد شد.

معاون بهره برداري توزيع برق شيراز، گفت: در اين نشست، 4 چالش اصلي بهره برداري و ديسپاچينگ شركت هاي توزيع برق بررسي و بر لزوم انجام اقدامات پيشگيرانه PM و اصلاحي تاكيد شد.

منصوري صبا گفت: يكي از مسائل مد نظر، برنامه ريزي مدون براي سال 98 با استفاده از تجارب امسال در موضوع مديريت اظطراري بار بود.

معاون بهره برداري توزيع نيروي برق شيراز خاطرنشان كرد: در اين نشست كه از صبح تا بعد از ظهر برگزار شد، مديريت مصرف، ترويج فرهنگ مصرف بهينه، ارتقا آگاهي هاي شهروندان در مورد مصرف بهينه و تاثير مصرف بهينه انرژي بر ساير شاخص هاي زندگي مورد تاكيد قرار گرفت.

تاریخ:
1397/07/01
تعداد بازدید:
177
منبع:
دفتر روابط عمومي ، معاونت بهره برداري
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به  شركت توزيع نيروي برق شيراز  مي باشد.
Powered by DorsaPortal